נערת ליווי בתולה מהתיכון

נערת ליווי בתולה מהתיכון

בתיכון הרגשתי כמו הבתולה היחידה בסביבה. כל החברים שלי עשו את זה, ובעוד אני יוצאת עם חבר'ה כל הזמן, מעולם לא פגשתי מישהו שאני באמת רוצה לזיין. רציתי שהפעם הראשונה שלי תהיה מיוחדת, וכל הבחורים שיצאתי איתם היו פשוט חננות מדי.

ובכל זאת הייתי חרמנית . אוננתי כל הזמן, בבוקר, אחרי הלימודים, בלילה, אפילו הסתגרתי בחדר אמבטיה במטוס ומיששתי את עצמי. נעשיתי אובססיבתי לגמילה, זה פשוט הרגיש כל כך טוב. הייתי נכנסת לאינטרנט וקראתי סיפור מגעיל, נרטבת ואז נשכב על הבטן על המיטה שלי וגובש את יד ימין … ובכל זאת, היה חסר משהו … כלומר זין.

ההורים שלי שלחו את חברתי הטובה ואותי לטיול סיום ונשבעתי לעצמי שאני הולכת לקבל את הדובדבן שלי. אחרי כמה ימים של ישיבה על החוף ובדיקת כולם דרך משקפי השמש שלי, ראיתי את הבחור הזה באמת ממש חם … ובכן, לא לקח הרבה זמן עד שהגענו לחדר המלון שלו.

התחלנו לאט, הוא ביטל בזהירות את עלי הביקיני ונגע בציצים שלי … התנשקנו בעדינות ומשכנו זה בזה. התחממתי ממה שאי פעם היה לי עם בחור והתחלתי להרגיש את הכוס שלי נרטב ומתוח. התקרבתי אליו, שיחררתי את גזעיו וראיתי את הפין האמיתי הראשון שלי. אוי אלוהים זה היה יפה, זה קם לפגוש אותי. באמת לא האמנתי כמה זה גדול וקשה. אני רגיל לתקוע את האצבע בכוס שלי … ואפילו לא את זה, אני בדרך כלל פשוט משחק עם הדגדגן שלי עד שאני גמור. לכן, מיותר לציין, הייתי קצת מודאגת, אבל הרגשתי בדיוק כמו נערות ליווי בתל אביב לוהטות ומטריפות.

מושי (זה היה שמו) היה ממש מתוק … הוא שאב אותי בכל רחבי, השדיים שלי, הצוואר שלי, הבטן שלי, הדגדגן שלי … שפתיו הפכו אותי לחמה וחרמנית כל כך. נגעתי באיבר מינו ורציתי לינוק אותו, אבל הבנתי שאני באמת רק רוצה אותו בכוס שלי, כלומר אני יכולה לתת ראש בכל פעם. מוש ישב על המיטה וניסיתי להנמיך את הזין שלו, אבל הוא היה כל כך גדול … יכולתי להכנס לחצי הדרך, אבל זה כאב, ורציתי שהוא יצליח לדפוק אותי באמת … רציתי להרגיש את המשקל שלו עלי. הסתובבנו והוא הרכיב אותי, בהתחלה הוא פשוט הניח את הזין הקשה שלו ליד הכוס שלי וגרם לי להזיז את הירכיים בחיפוש אחר זה … ואז הוא לאט לאט לחץ אותו לתוכי. זה היה כל כך חם וקשה שבאמת הרגשתי את הקשר הכי טוב איתו. זה כאב כמו לעזאזל, אבל אז שוב דפקו אותי אז אני לא ממש יכולה להתלונן.

אחרי כ- 8 שבץ מוחיות שנכנסו לנרתיק שלי, ממש נכנסנו לקצב. הפסקתי להצטרך להתכווץ מכאב והתחלתי להתנשף, הוא התחמם לי כל כך. ניק שאב את הכוס שלי והתחלתי לצעוק, "תזיין אותי, תזיין אותי, תזיין את הכוס הרטוב שלי … כן כן תזיין אותי." אני אפילו לא יודע מאיפה זה הגיע … אבל הצעקות הופכות את זה להרבה יותר טוב. הוא כן זייין אותי, ולמרות שאין לי למה להשוות את זה, זה היה הרבה יותר טוב מלהגיש את עצמי. כשהזין שלו החליק לתוכי והחוצה והכוס שלי התהדקה סביבו, הזין שלו גדל והתפוצץ כל כך הרבה זרע לתוכי … הדבר הכי טוב היה שהוא המשיך לשאוב קצת, כאילו הוא ניסה באמת להריב ההצטיינות שבי … זו הייתה התחושה הטובה ביותר בעולם. בדיוק כמו נערות ליווי , אני לא יכולה לחכות שאדפק שוב !!!!!!