מה הם המצבים שבהם גברים נוטים להזמין שירותי ליווי?

מה הם המצבים שבהם גברים נוטים להזמין שירותי ליווי?

בוודאי תופתעו לקרוא את הידיעה הסנסציונית הבאה – אבל לא כל הגברים מעוניינים בשירותי ליווי בשביל לקיים יחסי מין, אמת ויציב. יש גברים שמעוניינים להזמין שירותי ליווי אך ורק למטרות בילוי משותף, להפיג את הבדידות, על ידי אשת שיח בבית מלון, בהצגה או בבית קפה, מדובר על גברים שלא שפר גורלם במציאת החצי השני שלהם, והם כמהים למפגש אפלטוני עם נשים, ולעתים כאשר הם חייבים להגיע לאירוע רשמי וממש לא חפצים להגיע בגפם. וכמובן, יש גם גברים שכל מה שמעניין אותם הוא סקס, אך הם גרושים, רווקים, לא מצליחים יותר מדי עם המין השני, או אלמנים, ומה שעומד לנגד עיניהם הוא קיום יחסי מין שלא מחייבים המשכיות של קשר רומנטי או זוגיות מחייבת, אלא רק ליהנות בלי כל דרישה מחייבת.

שבירת המיתוס על שירותי ליווי –

התקשורת, מאז עידן ועידנים, לא מפסיקה להכפיש שירותי ליווי, אבל אנו כאן על מנת לסבר את אוזניכם ולנפץ אחת ולתמיד את המיתוס הכל כך לא נכון. קשה למצוא בתקשורת דברים טובים על שירותים של ליווי, ככלות הכל, מי שצורך אותם ושבע רצון מהם בדרך כלל לא יודה בכך, כדי שלא ייתפס בקלקלתו. אבל האמת צריכה להיאמר – אין כל פסול בכך, נהפוך הוא. זה המקום לשחרר מתחים, להתנסות פעם ראשונה בקיום יחסי מין, לממש את כל החלומות הכי פרועים, להיפתח, להיות מי שאתם בוחרים להיות, ולו רק לשעה שעתיים, ליהנות באמת מבלי להתפשר.

כשאומרים – שירותי ליווי מתקדמים – למה מתכוונים?

לכל מי שמתקשה לקרוא ולהבין כי כיום אפשר לקבל שירותי ליווי מתקדמים, אנו שמחים לבשר לכם כי בהחלט הם קיימים. קהל היעד שמבקש את השירותים הללו הוא בדרך כלל גברים שהתדמית חשובה להם או לחלופין אנשי עסקים. אבל אל תטעו, מדובר אודות שירות שמצריך הוצאה כספית רבה. נערות ליווי הללו אומנו והוכשרו בכל הגינונים הנדרשים, ויודעות היטב כיצד להסוות את הזהות ואת תחום העיסוק שלהן, עד כדי כך שאף אחד מהנוכחים אינו ישער או יעלה בדמיונו שהן עוסקות במקצוע העתיק ביותר. נערות ליווי הללו מתבקשות להיות ייצוגיות, להתלבש בהתאם, להיות נשות שיחה אינטליגנטיות, וכמובן להפגיז סקסיות והופעה נאותה.