יומנו של בתול – מפגש בלתי נשכח בדירה דיסקרטית

יומנו של בתול – מפגש בלתי נשכח בדירה דיסקרטית

תמיד ידעתי שאני לא ממש מצטיין עם נשים, התביישתי וכך נשארתי בתול מבחינתי יותר מדי זמן, זה העציב אותי, לא ידעתי איך אם בכלל זה צריך להיות אבל יום אחד נשברתי וחבר שהציע לי להיכנס לאתרי פורנו הוא זה שגם הציע לי מפגשים באותן דירות דיסקרטיות מדהימות הרחק מעיניהם הבוחנות של כל השאר.. זה גירה אותי, היה בזה משהו קסום ולוהט גם יחד, אי אפשר היה להסביר את זה.

הגעתי למישהי מדהימה, היא נראתה מדהים לפחות בצ'ט שניהלנו, שאלה אותי כמה שאלות בסיסיות לגבי מה אני אוהב בחיים וכל זה… קבענו להיפגש והיא כבר חיכתה לי באחת מהדירות המדוברות ביותר.

כשדפקתי על דלת דירות דיסקרטיות זו הייתה פעם ראשונה אבל זו בהחלט לא תהיה הפעם האחרונה מבחינתי. פתחה לי את הדלת מישהי מדהימה, נראית מקסים, חתיכה שאין לתאר, רגליים מושלמות, שדיים שאין לתאר, שיער מדהים והחיוך, אני תמיד חוזר אליו כי הוא זה שגירה אותי כל כך והעמיד לי את הזין כבר בכניסה אל הדירה.

"בוא תיכנס יש לנו שמפניה שמחכה בסלון" היא אומרת לי ואנחנו לוגמים ממנה,… "לחיי מי נשתה"? אני שואל במבוכה והיא מחייכת ועונה… "לחייך"… פתאום, לאחר כמה כוסות זה מתחיל להתחמם יתר על המידה, וואו זה פתאום קורה בענק, אולי הערב זה עומד לקרות?

היא מפשיטה אותי מהבגדים, בגד אחר בגד, עדינה ביותר שאין לתאר, מנשקת לי את הפטמות של החזה ואני עומד כמו ניצב…

"אתה לא צריך לעשות שום דבר" היא אומרת לי וממשיכה ללקק לי את הפטמות, מגרה אותי, אוחזת ביד אחת בזין שלי שמשתחרר בטבעיות מהתחתונים המדהימים.

היא יורדת על ברכיה, מתחילה ללקק לי את הזין, את הביצים, בלי כל התרעה, היא מתחילה למצוץ לי ולא מנתקת את מבט העיניים שלה ממני…

אני מגורה רצח… ופתאום זה פשוט נפלט לי בצורה טבעית.. "אני רוצה לזיין אותך" אני אומר לה, מכניס את הזין שלי פנימה כמה פעמים והופס… גומר!

"לא נורא בפעמים הבאות זה יהיה מתון וטוב יותר" היא מנחמת ואני כבר לא יכול לחכות לפעם הבאה.