אחותי הלוהטת אששש

אחרי שסיימנו את האוניברסיטה, הזמנתי כמה חברים למסיבה. משה היה הראשון שהגיע והבאתי לו בירה. ישבנו וחיכינו שחברינו האחרים לכיתה יגיעו כשאחותי יולנדה נכנסה עם מגש של מעפים מדהימים.

כשהיא התכופפה להגדיר את המגש, יכולתי לראות את משה בוהה בשדיה המדהימים של אחותי. היא שוב לבשה את אחת מהחולצות הנמוכות להפליא. כשאחותי הלכה, משה הסתכל עליי והסתכל ישר עליו והוא הרגיש נבוך. הוא אמר, "מצטער, אחי, לא יכולתי שלא להסתכל אבל אני ממש מצטער!"
 
צחקתי ושאלתי, "אתה רוצה עוד? האם תרצה לינוק את השדיים של אחותי? אולי אפילו לזיין אותה? בדיוק כמו שמזיינים נערות ליווי ? "
 
משה חשב שאני כועס והחליט לעזוב. אמרתי, "תירגע, אחי. אני לא צוחק. לך על זה זיין את אחותי. אשמח למצוא דרך שתעשה איתה מה שאתה רוצה לעשות. אני יודע שהיא תשמח לקבל אותך בפה בוודאות.היא רגילה לעבוד שנערת ליווי באחת מאותם דירות דיסקרטיות לוהטות "
 
משה היה המום. הוא אמר, "אתה רציני? פנטזתי על למצוץ את הציצים של השכנה שלי  אבל אתה אומר לי שאני באמת יכול לזיין אותה? אֵיך?"
 
אמרתי, "יש כמה דרכים - חלקן ישירות וחלקן עקיפות. תן לי לתאר לך את האפשרויות שלך."
 
אפשרות 1: אם יש לך זין גדול, מצא דרך להראות אותו לאחותי . היא אוהבת זינים גדולים ותמצא דרך להכניס את זה לתוכה.
יתרונות: זה פשוט וזה בחינם.
חסרון: זה מסוכן, במיוחד אם הזין שלך לא מספיק גדול. אתה צריך להיות מאוד דיסקרטי.
 
אפשרות 2: תן לי להכיר לך אותה.
יתרונות: אין סיכון מכיוון שבנה שלה מציג מאהב וזה גם בחינם.
חסרון: היא עשויה להתעקש שגם אני אצטרף לכיף. זה תלוי בך אם זה בעד או נגד אבל אחותי בדרך כלל מבקשת ממני להצטרף כשמישהו שאני מביא לה מזיין אותה.
 
אפשרות 3: קבל אותה בתור נערת ליווי.
יתרונות: אתה שולט בהכל כולל מה אתה רוצה שהיא תעשה ומי משתתף.
חסרון: תצטרך לשלם. אחותי משרתת גם מלונות זולים כמו מלון אסטרה גם מלונות יוקרתיים כמו הילטון, רויאל, דן וכו'. בהתאם לבחירתך, תוכל לשלם לי 2000 ש"ח ללילה איתה וזה לא כולל את דמי החדר שלך.